חייגו עכשיו

בריכה למסיבות / ארועים

כאשר אתם מתכננים אירוע, יש לקחת בחשבון מספר מרכיבים חשובים, על מנת ליצור אירוע ייחודי, אשר יעורר רושם רב בקרב האורחים. שכן, בסופו של דבר אתם רוצים את האורחים שלכם- נהנים, צוחקים, רוקדים, שותים ואוכלים, כאשר לכולם מרוח חיוך גדול של אושר על הפנים. עכשיו תוסיפו לכל זה בריכה. החיוכים הופכים לצחוק מתגלגל, ההנאה הופכת לאושר והאירוע שלכם הופך לאירוע המדובר ביותר. כל זה רק כי חיפשתם בריכה פרטית להשכרה במרכז.

השכרת בריכות לאירועים הופכת לנפוצה יותר ויותר, בעיקר כשמדובר בבריכה פרטית למסיבת רווקים או רווקות, אך בעצם אין מסיבה שלא תשודרג עם הוספה של בריכה פרטית לחגיגה, לא משנה מה חוגגים, לא משנה מיהם החוגגים, מכל המינים ובכל הגילאים.

איך תבחרו בריכה פרטית להשכרה במרכז?

ראשית, צריך להבין מהם הצרכים של המסיבה הספציפית שאתם חוגגים. בת מצווה בבריכה, למשל, היא מטבעה הרבה יותר רגועה ומצריכה הרבה יותר שליטה על החוגגים, כך שעדיף לבחור בריכה קטנה יותר, לא עמוקה מדי. בריכה פרטית לימי הולדת באופן כללי צריכה להיות מותאמת לגיל החוגגים, ולכלול – עבור כל הגילאים – גם את כל אמצעי הזהירות.

לצד הבריכה עצמה יש דברים נוספים שיש להתייחס אליהם. אתם צריכים מדשאה או שטח ליד הבריכה בו אפשר לשבת, לאכול או לרקוד. אם האירוע מתרחש בשעות היום כדאי שהאזור יהיה מוצל, ואם  האירוע מתקיים בשעות הערב, יש לדאוג לתאורה. בריכות לאירועים נבנות פעמים רבות מראש תוך מחשבה על כל תנאים אלו. כדאי גם לקחת בחשבון את מספר המוזמנים ולוודא שהמקום מתאים לארח כמות מסויימת של אורחים.

כאשר מחפשים בריכה פרטית להשכרה במרכז, רצוי לחפש תמונות של המקום, להגיע לביקור, להכין מראש את כל השאלות, לתאר את צרכיכם ולקבל על כך מענה מספק. שכן, מלבד הנוף ומראה הבריכה, יש לוודא כי בעלי המקום קשובים וסבלניים לרצונותיכם.  על מנת ליצור אירוע מוצלח ומהנה, יש להשקיע זמן רב בהכנות, וכן לוודא שהכל מתנהל כשורה במהלך הארוע עצמו. כך תוכלו לשחרר בסופו של דבר את המושכות וליהנות מהקסם הזה – בריכה פרטית שכולה אך ורק שלכם.

המקום שיכול להגשים עבורכם את הקסם הזה על הצד הטוב ביותר נקרא M-Pool ונמצא במושב קטן ושקט ליד בית שמש, הנקרא מושב נחם. המקום מתאים גם לאירועים קטנים, מבטיח לכם שקט ופרטיות, נוף פסטורלי ואת כל התנאים למסיבת חלומותיכם. חיפשתם בריכה פרטית להשכרה במרכז? אנחנו חושבים שמצאתם.

עם M-Pool תקבלו בריכה פרטית להשכרה לפי שעות,  שכן מדובר בבריכה פרטית ומבודדת לחלוטין, בתוספת נוף עוצר נשימה, אשר יהווה את התפאורה האידיאלית למסיבה מדהימה, מכל סוג שהוא. אחרי מסיבה אחת כאן, לא תוכלו לחשוב על מסיבה בדרך אחרת, ולא תבינו איך עד היום לא חיפשתם בריכה להשכרה למסיבות, עבור כל אירוע שחגגתם אי פעם.

נגישות
0505931411
מושב נחם