חייגו עכשיו

מאהל בדואי עם בריכה

כאשר אתם שומעים את צירוף המילים- וילה עם בריכה , אתם מדמיינים וילת פאר של עשירי הוליווד עם מנקה בריכה ששומר על הניקיון, מדשאות מסביב, רחבה מרוצפת ותחושה של שפע, עושר ויוקרה מכל מקום. אם אתם מעוניינים להתפנק בוילה עם בריכה אבל לעשות זאת  בצורה קצת אחרת, תתפלאו לשמוע שלעולם האירועים יש עדיין מה לחדש לכם.

 כאשר אתם מעוניינים לצאת מעט מהשגרה ביחד עם חברים או בני משפחה, ניתן לארגן אירוע קבוצתי במאהל בדואי עם בריכה, שכן מדובר בלוקיישן בלוקיישן קצת אחר, מיוחד ומקורי. הקסם של האירוח הבדואי ידבק באורחים שלכם ויבטיח לכם אירוע שונה וייחודי באמת בתוך ים של חגיגות שכולן נראות אותו דבר.

למה לבחור מאהל בדואי ולא וילה עם בריכה?

בסופו של דבר, מלבד הפינוק של הבריכה הפרטית שעליו אין עוררין, הלינה עצמה בוילה היא לא משהו יוצא דופן עבור אף אחד מאיתנו. במאהל בדואי, לעומת זאת, רובנו לא נמצאים בשגרה, כך שהחוויה כולה הופכת מיוחדת וחד פעמית.

הלינה במאהל הבדואי הינה משותפת, כך שכולם נמצאים זה לצד זה, בתנאים יותר מפנקים מתנאי שטח אך עדיין לא מדובר בחדרים כדוגמת וילה עם בריכה. הלינה המשותפת מקרבת, מגבשת ומבטיחה הרבה הווי וצחוק, מה שהופך את המאהל הבדואי ללוקיישן מדהים גם עבור מסיבות רווקים/ רווקות.

ואם כבר במסיבות רווקות או רווקים עסקינן, כיום כל מסיבת רווקות שניה נערכת בוילה, כך שאם אתם מכירים חתן או כלה שלא רוצים להיות כמו כולם, הוציאו אותם מהוילה והביאו אותם אל המאהל.

לאמיצים במיוחד ישנם מאהלים עשויי בד מיוחד שמבטיח הגנה מפני הקור בלילה. מאהלים אלו הינם  מרווחים ויכולים להכיל מקבוצות קטנות עד למספר גדול של חוגגים. למי שמבקשים חוויה אותנטית המשולבת בנוחות של וילה, אפשר למצוא חדרים המעוצבים בסגנון של מאהל בדואי או כאלה אשר נמצאים במתחם של מאהלים בדואים, שכן מדובר בחדרים נוחים יותר המתאימים למי שתנאי השטח גדולים עליו.

ואיך אפשר לשכוח את גולת הכותרת – הבריכה – הכוכבת האמיתית של האירוע גם כשמדובר במאהל בדואי וגם כשזו וילה עם בריכה. אפשר לשלב טיול קטן באזור המאהל, להרגיש קצת את הנוף ולראות את האזור, ואז להתמקם בבריכה, ליהנות ממטעמי האירוח הבדואי ולהתפנק, שכן מדובר בשילוב האופטימלי בין טיול שטח לבין וילה עם בריכה.

עם M-Pool תקבלו בריכה פרטית להשכרה לפי שעות,  שכן מדובר בבריכה פרטית ומבודדת לחלוטין, בתוספת נוף עוצר נשימה, אשר יהווה את התפאורה האידיאלית למסיבה מדהימה, מכל סוג שהוא. אחרי מסיבה אחת כאן, לא תוכלו לחשוב על מסיבה בדרך אחרת, ולא תבינו איך עד היום לא חיפשתם בריכה להשכרה למסיבות, עבור כל אירוע שחגגתם אי פעם.

נגישות
0505931411
מושב נחם