חייגו עכשיו

מסיבות בריכה וארועים

כל אחד מעוניין ליצור אירוע אשר יעורר רושם רב בקרב המשתתפים.  כזה שיזכר כטעים המושקע והמהנה ביותר. אבל כמה כבר אפשר לחדש בעולם האירועים רווי האטרקציות, האורחים והחגיגות? נראה כי באמצעות בריכה להשכרה, תוכלו להעניק לאורחים שלכם אירוע בלתי נשכח, שכן מדובר באטרקציה שתמיד עובדת.

השכרת בריכה לאירועים היא אמנם לא חידוש או המצאה מקורית, אבל נראה כי מדובר באטרקציה מבוקשת המשתלבת  טוב עם מוזיקה, אוכל קליל וטעים, אלכוהול וסיבה למסיבה, כך שלאף אחד לא באמת אכפת שלא המצאתם את הגלגל. אין כזה דבר "הייתי כבר ביותר מדי מסיבות בריכה לאחרונה", שכן מסיבת בריכה תמיד מהווה אירוע מהנה ומרענן.

השכרת בריכה למסיבות – איך עושים את זה?

ישנם כיוונים רבים אותם תוכלו לבדוק, על מנת למצוא בריכה להשכרה. השכרת בריכה למסיבת רווקות, למשל, נחשבת  די שכיחה, כאשר ברוב המקרים הכלה מבלה עם כל חברותיה בבריכה מפנקת בתוספת אוכל, אלכוהול והמון מתנפחים שעושים נעים בלב ובגוף ולא פחות חשוב בימינו – מצטלמים מעולה לאינסטגרם.

אמנם מדובר באופציה פחות נפוצה, אך באותו אופן בדיוק ניתן להתאים בריכה להשכרה גם עבור מסיבת רווקים, שכן מי אמר שרק לרווקות מגיע? ברוב המקרים יושכר המקום לכ-24 שעות אך אפשר גם לשכור אותה מהבוקר עד הערב מבלי לבלות בה את הלילה או למספר שעות על פי בחירתכם.

השכרת בריכה ליום הולדת גם היא אטרקציה נהדרת, שתשמח את כל המעורבים בדבר, ואם החלטתם לעשות מסיבת הפתעה לחתן או כלת יום ההולדת, זאת תהיה ההפתעה המדהימה והמושלמת ביותר שהם יוכלו לקבל. בריכה להשכרה היא לאו דווקא אטרקציה למבוגרים בלבד, ויכולה להתאים אפילו לחגיגת בת או בר מצווה בבריכה עם כל הכיתה. ועוד לא דיברנו על מסיבת שחרור או מסיבת גיוס, מסיבת פרישה מהעבודה, מסיבת אירוסין, ברית או בריתה וכל אירוע אחר שתעלו על דעתכם.

יש רק מקום אחד שיכול לענות על כל כך הרבה סיבות לחגיגה ולהתאים לכולן – M-Pool, בריכה להשכרה בשפלת יהודה הנמצאת ליד בית שמש, החבויה בנוף הפסטורלי של הרי ירושלים ועשויה להוות מקום מושלם לכל אירוע שתרצו לחגוג. האווירה, הפרטיות והפינוק של M-Pool יהפכו כל אירוע שלכם לבלתי נשכח. הבריכה מתאימה לאירועים קטנים כמו גם לגדולים יותר, ואפילו אם לא תשתמשו בבריכה, קיבלתם תפאורה מרהיבה שהיא כבר קלף מנצח בפני עצמו.

עם M-Pool תקבלו בריכה פרטית להשכרה לפי שעות,  שכן מדובר בבריכה פרטית ומבודדת לחלוטין, בתוספת נוף עוצר נשימה, אשר יהווה את התפאורה האידיאלית למסיבה מדהימה, מכל סוג שהוא. אחרי מסיבה אחת כאן, לא תוכלו לחשוב על מסיבה בדרך אחרת, ולא תבינו איך עד היום לא חיפשתם בריכה להשכרה למסיבות, עבור כל אירוע שחגגתם אי פעם.

נגישות
0505931411
מושב נחם