חייגו עכשיו

מסיבות בת \ בר מצווה

בת מצווה היא האירוע החשוב ביותר בחיים של בתכם, לפחות עד חתונתה. מעבר לחשיבות המאורע עצמו, יש לזכור כי כלת השמחה נמצאת בגיל לא פשוט, כאשר ישנה תחרותיות בינה לבין שאר בנות הכיתה, וכל אחת מהן מנסה להציב רף יותר גבוה ומרשים לחגיגת בת המצווה שלה. אם אתם מעוניינים להעניק לבתכם מסיבת בת מצווה  חלומית ומדהימה מבלי להתרושש, יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם – בת מצווה בבריכה.

חשבו על זה כך- הרי יש צורך בלוקיישן מספיק גדול על מנת לארח את כל הכיתה.  בנוסף- בוודאי תרצו  לשלב באירוע איזושהי אטרקציה שתרשים את החברים ותגרום להם ליהנות ולזכור את המסיבה של בתכם כאחת הטובות, לא? בריכה פרטית לאירועים מהווה את שני האלמנטים הללו במחיר אחד, שכן מדובר בלוקיישן המשמש גם כאטרקציה– כך שבמקום לשלם על שני פרמטרים שילמתם  רק על אחד ובכך חסכתם מאות אם לא אלפי שקלים.

איפה מוצאים בריכה להשכרה למסיבות?

כל מקום שיש בו בריכה יכול להוות  לוקיישן למסיבה שלכם. השכרת בריכה למסיבת יום הולדת במרכז, למשל, היא עניין מקובל ונפוץ, ובבריכות רבות שמחים מאוד להכניס אירוע סגור וערוכים לכך בהתאם. ובאמת, לא רק בבת מצווה או בר מצווה אפשר להתפנק, אתם יכולים לשכור בריכה פרטית לימי הולדת בכל הגילאים, של כל בני המשפחה, וגם לחגיגות אחרות לגמרי, כמו יום נישואין, מסיבת רווקות, גיוס, שחרור ועוד. כל מה שאתם צריכים להוסיף כעת ללוקיישן הוא מוזיקה, אוכל ושתייה וקיבלתם את בת המצווה המרשימה ביותר בשכבה.

בהתחשב במודעות הגופנית המתעוררת בגילאים אלו, בת מצווה בבריכה עלולה גם להוות  נקודה רגישה עבור חלק מהילדים והילדות. לכן, כדאי לייצר אווירה בה המסיבה לא סובבת כולה סביב הבריכה אלא מתרחשת לצידה, כאשר הבריכה היא תוספת נעימה ומזמינה למי שמעוניין בה. ברוב המקרים, הנכונות תהיה גדולה ועם ההתייחסות הנכונה, גם הבודדים שלא ירגישו אולי בנוח להיכנס למים או להישאר בבגד ים, ימצאו את עצמם בתוך המסיבה ולא מחוצה לה.

ואיך תבטיחו שזה יקרה? לשם כך יש לבחור בבריכה המתאימה לכך. M-Pool  הוא פינת חמד בהרי ירושלים, במושב שקט ויפה הנקרא מושב נחם. בת מצווה בבריכה של M-Pool תעניק לכם אירוע אינטימי מצד אחד, פרטי ושקט לחלוטין, ומצד שני תאפשר לכם להעניק לכלת הבת מצווה שלכם את החופש לחגוג כרצונה עם מוזיקה, אוכל ואפילו קריוקי, ולהבטיח שאפילו מי שלא ירצה להיכנס לבריכה, יקבל מסיבה באווירה טובה ומהנה.

עם M-Pool תקבלו בריכה פרטית להשכרה לפי שעות,  שכן מדובר בבריכה פרטית ומבודדת לחלוטין, בתוספת נוף עוצר נשימה, אשר יהווה את התפאורה האידיאלית למסיבה מדהימה, מכל סוג שהוא. אחרי מסיבה אחת כאן, לא תוכלו לחשוב על מסיבה בדרך אחרת, ולא תבינו איך עד היום לא חיפשתם בריכה להשכרה למסיבות, עבור כל אירוע שחגגתם אי פעם.

נגישות
0505931411
מושב נחם