חייגו עכשיו

מסיבות רווקים/ רווקות

במקור, מסיבות הרווקים והרווקות  התקיימו על מנת לציין את הרגעים האחרונים של בעלי השמחה בעולם הרווקות, כאשר הם חופשיים ופנויים בפעם האחרונה. מאז עברו מסיבות אלו רפורמציה כאשר כיום, במיוחד בתחום מסיבות הרווקות, כל מסיבה היא הפקה ענקית בפני עצמה, וכל חברה או חבר שמארגנים מסיבה כזו מנסים לארגן אירוע מושקע ומרשים יותר מכל קודמיהם, על מנת להוכיח את חברותם עם הכלה או החתן.

בשעה שבקרב גברים מדובר לרוב באירוע פשוט יותר, מסיבות הרווקות מושקעות יותר ויותר הן מהבחינה הכספית, הן מהבחינה הארגונית והן מבחינת ההכנות של כל אחת מהמשתתפות. כמעט ואין מסיבת רווקות בלי הפעלה מיוחדת, אוכל שכל אחת מהחברות מכינה או ארוחת שף ועוד ועוד.

בריכה פרטית למסיבת רווקות היא הדרך להבטיח מסיבת רווקות או רווקים שלא תהיה משעממת לרגע, שכל כולה תהיה פינוק והנאה, שתפתור את כל עניין הארגון של המסיבה ותהיה ערובה להצלחה מובטחת.

למה בריכה פרטית למסיבת רווקות מהווה רעיון  כל כך מוצלח?

מסיבת רווקות או מסיבת רווקים צריכים לענות על כמה קריטריונים. ראשית, לגרום הנאה לחתן או לכלה ולאפשר להם לבלות זמן עם החברים הקרובים והמשפחה. שנית, לתת להם פסק זמן של ניקוי ראש מהארגונים המלחיצים לחתונה המתקרבת. שלישית, לקחת את כל המוזמנים למסיבת הרווקים/ רווקות, כולם קרובים לחתן או לכלה אך פעמים רבות לא מכירים אחד את השני, לגבש אותם ולהביא אותם לחתונה כחבורה אחת מאוחדת ומלאת שמחה.

 אמנם בריכה מתאימה לבילוי משותף אך בנוסף היא מאפשרת גם חופש ודינמיות בתוך הקבוצה. המים מוסיפים אלמנט מרגיע שחשוב כל כך לחתן ולכלה לקראת חתונתם והבילוי בבריכה משחרר וממלא באנרגיות, כך שאין זה פלא שהביקוש לבריכות במסיבות רווקות ורווקים רק הולך וגובר.

כאשר מחפשים בריכה למסיבת רווקות במרכז, יש לקחת בחשבון שמדובר במצרך מבוקש, כך שלרוב קשה למצוא תאריכים פנויים, בעיקר בחודשי הקיץ, עונת החתונות הלוהטת, כך שכדאי לשריין את התאריך המבוקש מראש. אתם יכולים לשכור בריכה פרטית למסיבת רווקות או למסיבת רווקים לכמה שעות במהלך היום, לסופשבוע שלם או ללילה. אם מדובר בחתונת חורף כדאי לבדוק אם ישנה במקום בריכה מחוממת, אך גם אם לא תוכלו להיכנס לבריכה, שכן עצם הקיום שלה כבר מוסיף אווירה אחרת לכל מסיבה.

המקום המושלם שמציע בריכה פרטית למסיבת רווקות הוא ללא ספק M-Pool, אשר חבוי בנוף ההררי של ירושלים, בשפלת יהודה השקט שסמוך לבית שמש, ובו בריכה מפנקת, נוף קסום, פרטיות מוחלטת וכל התנאים לקיום המסיבה המושלמת לקראת החתונה המושלמת.

עם M-Pool תקבלו בריכה פרטית להשכרה לפי שעות,  שכן מדובר בבריכה פרטית ומבודדת לחלוטין, בתוספת נוף עוצר נשימה, אשר יהווה את התפאורה האידיאלית למסיבה מדהימה, מכל סוג שהוא. אחרי מסיבה אחת כאן, לא תוכלו לחשוב על מסיבה בדרך אחרת, ולא תבינו איך עד היום לא חיפשתם בריכה להשכרה למסיבות, עבור כל אירוע שחגגתם אי פעם.

נגישות
0505931411
מושב נחם