החברה, שהחלה בעקבות אהבה למילה ולשפות, התפתחה לחברה שמעסיקה כיום מאות מתרגמים בארץ וברחבי העולם שמתרגמים מעשרות שפות לעשרות שפות, ומתמחים בעשרות תחומים, כשכולם נבחרים על בסיס הידע המקצועי הייחודי שיש להם בכל תחום. כל תרגום אצלנו מקבל את מלוא תשומת הלב למקצועיות ולדייקנות.

בר תרגומים בע"מ היא חברה דינמית המתמחה בתרגומים מקצועיים, באינספור שילובים של שפות ובתחומים שונים ולכן, אם אתה אדם פרטי או חברה עסקית אנו נבצע עבורך תרגום של כל מסמך. אנו מעמידים לרשותך, הלקוח, ידע ייחודי וניסיון של למעלה מ-22 שנה בתחום של תרגום.

אנו מספקים שירותי תרגום בכתב, בעל פה (תרגום סימולטני ותרגום עוקב), שירותי לוקליזציה ותמלול החל ממסמכים בודדים ועד מאות ואלפי עמודים.

אנו מעסיקים מתרגמים בארץ ובחו"ל שעברו בדיקה וסינון קפדניים ביותר. אמת המידה הקובעת לגביהם היא שיהיו דוברי השפה אליה התרגום נעשה כשפת אם ובעלי ניסיון רב בתרגום ובתחום התרגום, ולכן רק את הטובים ביותר אנו מצרפים למאגר המתרגמים שלנו.

אנו מאמינים כי עבודת תרגום מקצועית אינה דבר של מה בכך, ולכן אנו בוחרים בקפידה רבה את המתרגמים שלנו, מתרגמים אשר שולטים בשתי השפות ברמת שפת-אם והם בעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות, כך שלעבודת התרגום הייחודית שלך ייבחר המתרגם המתאים והטוב ביותר.

אנו דוגלים באיכות ללא פשרות, בנאמנות ללקוח ובמהירות הביצוע תוך שמירה על איכות ויחס אישי ואדיב.

תרגומים טובים עושים את ההבדל

לרשותנו עומדים צוותי תרגום מנוסים בתחומי התמחות רבים ובשפות רבות וביכולתנו להפעיל מספר צוותי תרגום ועריכה כדי לעמוד בלוחות הזמנים ובאיכות הנדרשת על ידך תוך מתן מענה לצרכים המיוחדים והמגוונים שלך.

המתרגמים שלנו באים מתחומים שונים כך שאת התרגום שלך יבצע מתרגם מקצועי המתמחה באותו תחום בין אם זה מסמך משפטי, טכני, טכנולוגי, הנדסי, רפואי, כלכלי, מסחרי או שיווקי.
ביכולתנו להפעיל מספר צוותי תרגום ועריכה כדי לעמוד בלוחות הזמנים ובאיכות הנדרשת תוך מתן מענה לצרכים המיוחדים והמגוונים שלך.

מטרתנו היא להגביר את האהדה, ההסכמה והתקשורת בין האנשים ואנו עושים זאת בעזרת בעלי המקצוע המעולים שעובדים איתנו. אנו עושים זאת במהירות הגבוהה ביותר תוך שמירה על האיכות הגבוהה ביותר והכול במחירים תחרותיים.

אנו מתמחים בתרגומים משפטיים, תרגומים רפואיים, אקדמיים, טכניים, תרגום אתרי אינטרנט ותוכנות, שירותי עריכה לשונית והגהה ולמעשה אנו מספקים שרותי תרגום לכל מסמך החל מתעודות ועד מכרזים ומדריכים לשימוש (manuals).

מערכת בקרת האיכות שלנו מבטיחה כי אתה, הלקוח, תהנה מתרגום מקצועי, קריא ושאינו מילולי, אשר מעביר במלואו את הרעיון משפת המקור אל שפת התרגום על כל רבדיו, ערכיו והקונוטציות המשתמעות ממנו.

תרגום משפטי - ההתמחות שלנו

תרגום משפטי התפתח אצלנו לכדי מומחיות. עבודה מול עורכי דין מאופיינת בדרך כלל במהירות ובדייקנות. בתרגום של מסמכים משפטיים ישנם חוקים שהם מעט שונים מאלה שחלים על התרגום הסטנדרטי. חשוב מאוד שתרגום משפטי יהיה מדויק מאוד ולכן הניסיון שלנו מהווה נקודה מכרעת עבורך ועבור הלקוח שלך. אנו ממליצים לך לנסות אותנו ואנחנו בטוחים שלא תתאכזב.

סודיות מובטחת

כל מסמך המועבר אלינו עבור תרגום, הוא רכושך ואנו נקפיד על שמירת סודיות מוחלטת לגביו.

פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה
פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה

בין לקוחותינו

שיכון ובינוי – ויקיפדיה מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל - Home | FacebookHollandia - הולנדיה - Posts | Facebookקובי יוסף מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של דיזנהאוז - אנשים ומחשבים ...
מוקד אמון      קצא"א | חברת קו צינור אירופה אסיה בע"מ  חברת מיולר מוצרי מים האמריקאית מודיעה על השלמת רכישת קראוס תעשיות ...
    מפת התמצאות בסורוקה   הסתדרות לאומית | יש מי שדואג לך  בנק לאומי לישראל בע"מ | טוליפמן 7 - סניף 678 - בנקים
     
ווינקלר  QAN Member | Qualcomm  תמונה יכולה לכלול: ‏טקסט שאומר '‏טויטופלסט הבנייה לתחום ופתרונות אוויר למיזוג אביזרים ושיווק ייצור‏'‏
חתימה דיגיטלית- לקוח נוברטיס | קומסיין "גורם מאשר"  Dun's 100 - קבוצת תדהר
APM | גיקטייםDun's 100 - הרצוג פוקס נאמן

לקוחות מספרים

10%
הנחה
על כל סוגי התרגומים
לפונים דרך האתר
1-800-10-1948

צרו איתנו קשר

בר תרגומים - תרגום מקצועי

mail icncontact@BRtranslations.com

          ת"ד 25125 תל אביב 6125002

phone icn077-3350322 / 0545389780

fax icn03-5426737

פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה